| ofelia22 a întrebat:

Vreau sa ma duc la o nunta si am o roche galbena si dantela neagra, su nu stiu pantofi de ce culoare sa iau.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Anonime a răspuns:

Opteaza pentru pantofi negri. Negrul intotdeauna e o alegere buna atunci cand nu stii ce sa alegi.winking

7 răspunsuri:
| mdaria a răspuns:

O sa ai si o geanta ceva? În general pantofii se asorteaza cu geanta sau cu accesoriile.

| ofelia22 explică (pentru mdaria):

Da am o geanta neagra cu un lant auriu si cercei bratara si lant aurii

| mdaria a răspuns (pentru ofelia22):

Atunci poti sa-ti iei papuci negri sa fie in ton cu geanta.

| Frumusica69 a răspuns:

Cred ca cel mai ok ar fi sa te orientezi catre pantofii de culoare neagra. Ai aceea dantela neagra care ar da ok cu ei. Daca nu stii de unde sa iti comanzi o pereche de pantofi eleganti pentru nunta iti recomand sa intri pe acest site: https://kupoane.ro/store/reverse/. Pe langa reduceri aplicate deja vei mai primi si un cod reducere Reverse din partea lor. Spor!

| heelpme a răspuns:

Negri happy

| GabrielaLaura88 a răspuns:

Negri

| rusu3478 a răspuns:

Negri