| Mariannnnnass a întrebat:

Am fost invitat de o fată la majoratul ei, și nu stiu ce ținută de aleg, știind că aceasta îl face la restaurant. Eu aș alege o ținută casual. Gen să fiu îmbracat în : geacă boxer neagrã, tricou long fit roz, jeans skinny fit tăiați în genti negrii siadidași albi
Sau
Geacă boxer negru tricou negru blugi skinny tăiați negri si adidași negri
Sau
Geacă boxer, tricou alb, blugi negri și adidași albi
Ce ziceți?

1 răspuns:
| Victoria18 a răspuns:

Nu merge o tinuta casual la restaurant. Acolo trebuie sa te imbraci elegant. Iti dai seama ca ceilalti vor fi imbracati la 4 ace. Chiar vrei sa se uite la tine ca la un extraterestru. E de recomandat sa iti iei blugi negrii, o camasa si papion nu conteaza de ce culoare si pantofi negrii.