| Malina07 a întrebat:

Luni:daca ploua...imi iau.blugi negri adidasi albi, o bluza cu alb si negru ca un fel de vesta, un hanorac gri si deasupra o geaca neagra? parul prins in coada
daca este soare afara si e cald...blugi negri, adidasi albi, parul prins intr-o coada, bluza cu alb si negru ca un fel de vasta si un hanorac alb
sau renunt la tot si imi iau asa... blugi albastri, o maleta gri si un tricou negru peste ea, adidasi negri sau albi.parul prins in coada.si un hanorac, gri, roz sau negru
este pentru scoala.clas 5
12 ani

Răspuns Câştigător
| Ionelaa28 a răspuns:

Parerea mea este sa iti iei blugi albastri, o maleta gri si un tricou negru peste ea, adidasi negri, parul prins in coada si un hanorac gri big grin.

1 răspuns:
| Alinnutza07 a răspuns:

Parul desprinslaughing