| randy93333 a întrebat:

Am fost la un salon pentru masaj de relaxare si maseoza m-a masat doar pe spate, picioare si maini fara sa ma intoarca cu fata in sus. Asa e normal sa se faca? Nu trebuie sa te intoarca si cu fata in sus sa faca pe abdomen, piept?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Masajul de relaxarea se face pe muschii corpului si ai primit corect, ceera ce se ofera la aceste servicii.
Din pacate, pe abdomen nu au de ce sa te maseze, iar sternul si coastele nici atat, ca-s oase.

| Brizbriz a răspuns:

Care parte vroiai tu de fapt sa iti maseze?hee hee
si sa nu imi spui burta mare si grasa, ca nu te cred big grin

| SharpEagle a răspuns:

Nu prea ai ce masa pe abdomen, piept, decat la masaj cu finalizare laughing
Tu d-aia te oftici, recunoaaaaaste!

Deh, acu' depinde si de tehnica celor de acolo, de cat ai platit (ca timp ori ca tip de masaj) samd.