| Madelinee a întrebat:

Cât câștigă o maseoză? care practică masaj medicinal și de relaxare? e de viitor meseria?

5 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Probabil ca se castiga in functie de numarul de clienti si renumele salonului unde face masaj. Daca dai pe ofertele de joburi de pe net gasesti salarii variate, de 1000 RON sau 800 €.

| lonewulf a răspuns (pentru ElenaSA):

La 800 de euro fi sigura ca e masaj erotic, si chiar...sex happy Hai sa fim seriosica nu plateste nimeni o maseuza in Romania cu 800 de E doar sa...te maseze.

| Madelinee explică (pentru lonewulf):

Deci rămân la stomatologie rolling on the floor) Eu am vrut masaj medicinal.

| lonewulf a răspuns:

Stomatologia chiar e o treaba foarte buna.Nu faci foamea nici in tara nici afara.

| Roxyrox222 a răspuns:

Depinde,tu poti sa iti deschizi un salon si sa pui ce tarif vrei tu.Meseria e de viitor daca ai clienti si stii sa il practici cum trebuie