| Anastasia_3214 a întrebat:

Am gasit niste hainute suuuper tari pe site-ul asta www.erry.ro :X
cateva imi plac mult. Insa nu am incredere in cumparatul asta online. A comandat cineva de aici? Chiar am nevoie de ajutor!

Dau si o fundita :-D

Răspuns Câştigător
| Carlamonicaanghele a răspuns:

Eu am comandat si a fost in regula

6 răspunsuri:
| Adiinna a răspuns:

Nu este de incredere
iti dau un alt site de incredere de acolo mi-am luat si eu si sunt haine super http://www.starshiners.ro/

Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau eu un site de incredere www.bon prix.ro.Are niste haine foarte tari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea Paradise inteleg ca iti place dar e al doilea sfat care ti se da, nu e de incredere erry.ro

| Anastasia_3214 explică:

Nu vreau alte site-uri nu am probleme cu altele dar aici am gasit mai niste produse ce imi plac mult. Cel putin pe asta o ador http://www.erry.ro/bluza-maro-fluture.html.

| Anastasia_3214 explică:

In cele din urma m-am riscat si sunt tare multumitawinking...

| carmenro a răspuns:

Am comandat si mi-a venit.Am cumparat o rochita, imi este buna, e frumoasa insa trebuie sa fi atenta din ce material e facuta.A mea e un material care nu-mi prea place, in rest rochita e ok