| Melindak22 a întrebat:

Buna TPU! Am gasit un site de parfumuri si nu stiu daca e de incredere. Parfumeshop.ro se numeste. Ati comandat ceva de pe site? E de incredere? Vad ca se poate plati doar online

8 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

E de încredere! Cel mai vândut produs al lor: Eau de Poubelle by Chlotilde.

| Sophieka a răspuns:

Incearca site-ul Notino. Ei iti ofera posibilitatea in caz ca esti nemultumit sa trimiti produsul inapoi... In cazul parfumurilor nu stiu daca primesti banii inapoi sau card online prin care iti poti cumpara altceva de banii produsului rambursat.

Vezi si politica de retur al site-ului pe care l-ai gasit.

| MotoBlitz a răspuns (pentru Sophieka):

Doream să îmi iau un ceas și nu știam dacă o să îmi trimită altceva decât în poză. Are review-uri bune site-ul totuși

| blackann a răspuns:

Parfimo e ok.

| SynapseNinja a răspuns:

Personal, n-am comandat niciodată de pe site-ul ăla. Din auzitele mele, cică sunt de încredere.
Uite... îți las, mai jos, un site cu parfumuri arăbești. De pe site-ul ăsta mi-am comandat eu un parfum acum o lună și sunt de încredere și poți plăti și ramburs la curier.
https://dubaishop.ro/

| MotoBlitz a răspuns (pentru SynapseNinja):

Știi cumva dacă site-ul "TimeStore.ro" e de încredere?

| SynapseNinja a răspuns (pentru MotoBlitz):

Cică e de încredere site-ul, văzusem că e ceva partener cu site-ul „compari.ro"

| Mihhhhhhhh a răspuns:

Eu zic sa te înscrii aici: https://ladys.ro/program-afiliere-avantajos-ladys.php?affId=MMxdGAGg
Stiu sigur ca parfumurile sunt replici ale parfumurilor de top, sunt foarte bune, țin mult și nu s nici scumpe. Firma este foarte serioasă, in 2 zile ai coletul la usa, gratis. Nu ezita sa încerci și dacă ai întrebări, scrie-mi