| carmella71 a întrebat:

Am nevoie de un mic ajutor. imi cautam o rochie de ocazie si am gasit situl tbddress.com. Am cautat cateva pareri ale unor persoane ce au comandat de aici dar, tot ce am gasit sunt informatii vechi de peste un an. Asi vrea sa stiu daca este cineva ce a comandat de pe acest site si daca este de incredere, daca produsele sunt de calitate etc, cateva informatii despre plata si taxe. Imi cer scuze de acest sir de intrebari, dar chiar am nevoie de ajutor deoarece nu am facut cumparaturi online niciodata si am nevoie de cateva indrumari daca se poate. Multumesc

1 răspuns:
| r3r3r3r3r3r3 a răspuns:

Nu-i de incredere, taxele sunt mari, te pacalesc una, doua, etc. de aceea e aproape parasit