| Roxy89 a întrebat:

Am gasit o reteta de parfum handmade foarte interesanta, dar am nevoie de un filtru de cafea pentru a strecura amestecul obtinut. Ce pot folosi in loc de filtru de cafea?

4 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Păi foi de sugativă, reverve pentru filtrul de cafea care se vand separat, niște straturi de tifon între care ai pus vată și nu îmi mai trece altceva prin minte acum. Toate astea folosesc la filtrare.
Mari succese și o zi cu zâmbet!

| Roxy89 explică:

@ana ...sita? laughing pai unde gasesti sita cel putin la fel de deasa ca si filtrul de cafea?

| Roxy89 explică:

Pt cele interesate gasiti reteta aici: http://www.unica.ro/......394-1.html

| ana1177 a răspuns:

Se poate strecura prin sita.da-ne si noua reteta.