| anonim_4396 a întrebat:

Am in inaltime 1.78.Mi se intampla ca pe strada sa ma jigneasca lumea deoarece sunt asa de inalta. Voi ce credeti, sunt chiar asa de inalta? funda! multumesc

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Nu eşti exagerat de înaltă. Eşti destul de ok. O prietenă de-a mea are 1.86 la 15 ani. Aia e înaltă...

15 răspunsuri:
| xOneTwoThree a răspuns:

Nuu! Sa nu iti fie rusine! Eu in scoala am fete care sunt clasa 7 si sunt inalte ca si tine,si de ele rade lumea, dar ii ignora. Ti'as sugera sa faci la fel, cel mai probabil le e ciuda oh go on si nu au ce sa zica. Sa nu iti faci griji nu e o problema!

| Jameson a răspuns:

Este o inaltime perfecta. Probabil pitici te jignesc.

| C8PILUcool a răspuns:

1,78 nu e chiar asa de mul eu la 13 ani am 1, 66, e ok inaltimea ta.

| lolly a răspuns:

E ok depinde de varsta. 18+ e oke

| ingeras_5045 a răspuns:

Cati ani ai? uite eu incerc si iau tot felul de pastile alerg fac sport sa cresc peste unu 70 si am dabia1.56,eu vreau sa fiu model dar mi s-a spus ca la 14 ani sunt destul de mica si trebuie sa cresc si nu am decat un an jumate la dispozitie, asa ca tu esti perfecat nu te mai gandi si tu poti ajunge unde ei nu.

| camy417 a răspuns:

Nu lua in seama jignirile lumii, aceia care te i-au la misto nu au ce face si le e ciuda ca sunt mai mici ca tine. Varamia are aproape 1.80 si a invatat de la mine sa o doara undeva de ce spun altii. Gandeste pozitiv: la o asa inaltime o sa-ti fie foarte usor sa copii sau sa vezi spectacolele cand esti mai in spate sau multe alte chestii.

| Vampiress a răspuns:

Nu esti inalta.Si ciar daca ar fi asa asta e treaba ta>Nu-i asculta pe cei din jur, ei doar isi pierd timpul

| PufarinaXD a răspuns:

Bucura-te ca le poti scuipa in cap seminte celor care te desconsidera! Priveste inainte! Pupici.

| kogi1983 a răspuns:

Nu

| Xtreme554 a răspuns:

Nu.depinde.Daca te duci in,, orasul piticilor'' pari un fenomen.Dar in viata normala nu esti asa.Esti o fata obisnuita.Si nu ar trebui sa-ti pese de ce zic altii.Mai ales necunoscuti.Rusine sa le fie celor ce jignesc oameni nevinovati! big grinbig grinbig grin un sfat:,, nu mai baga pe toti in seama'' Altii zic asta ptc le ciuda ptc ei sunt pitici si tu esti perfecta.laughing nu te mai lua dupa ei.Pa pa

| Addeck a răspuns:

Cum a zis si tipu cu poza cu anstain piticii se oftica laughing

| raluca111232 a răspuns:

Am crescut chiar si acum cu toate ca am 20 de ani.

| veradeea102001 a răspuns:

Nu conteaza ce cred ceilalti conteaza ce crezi tu nu esti foarte inalta daca tie iti place cum iti sta nu lua inseama pe ceilelti

| MaDdRoG a răspuns:

1.78 la ce varsta si s-ar putea sa te jigneasca din alte motive de exemplu cum arati sau vreun defect da nu cred ca inaltimea e de vine

| anna14 a răspuns:

Eu nu cred ca esti foarte inalta eu am 1:65 si vreau sa ajung la 1:70 minim deci nu te lua dupa orcine si nu uita ca cine te place te place asa cum esti!