| pynnk a întrebat:

Am inteles ca autobronzantul de la avon este foarte bun si ca trebuie sa te expui la soare dupa fiecare folosire.este adevarat? voi ce parere aveti? fundita

2 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

Pai eu una l-am incercat si nu mi se pare asa bun.Am incercat sa ma dau de cateva ori cu el si de fiecare data mi-a lasat pete si pielea avea un aspect de murdar.

| ankadiana9 a răspuns:

Autobronzantul nu este bun te asigur, l.am incercat si nu am fost multumita de rezultat. Poti incerca cu ulei de masline cand te duci la plaja sau la piscina sau cu uleiul acela pe care il cumperi din farmacie...eu chiar m.am bronzathappy. Sper ca te.am ajutat!:X