| ladygaga_9914 a întrebat:

autobronzantul de la avon e bun? eu nu ma pot bronza la soare pentru ca ma inrosesc si prefer autobronzant. inca o intrebare : pentru ce il folosim ca oricum dupa ce te speli se ia?

6 răspunsuri:
| SiMpLa a răspuns:

Nu stiu dar eu eu folosesc perle de la avon happy

| zuzu_3087 a răspuns:

Eu iti recoman autobrozantul de la dove...este foarte bun si nu se duce dupa o spalare doar daca insisti mult.si costa 20 leihappy...nu laa petewinking

| ladygaga_9914 explică:

Atunci cum fac sa ma bronzez la soare? ca ma inrosesc mereu. niciodata n`am un bronz frumos la soare

| ladygaga_9914 explică:

@ o fata. n`am intrebat de perle, ca nu ma intereseaza de perlele
am intrebat de autobronzant
se vede ca ai raspuns decat ca sa iei si tu niste puncte.,oh go on

| BuBuRuZa_5540 a răspuns:

Nu dupa parerea mea autobronzantul nu este bun! Sunt reprezentant Avon si cred ca sunt in masura sa imi dau cu parerea despre produsele Avon! Am folosit autobronzant si mi-au ramas pete pe corp timp de cateva zile, luandu-se la cateva spalari, petele se observa pe corp sub forma de "corp nespalat"... e oribila senzatia am avut noroc ca am fost in vacanta si am stat numai sub dussad...de ce il folosim? sincer nu stiu!

| alabala a răspuns:

Pai eu nu folosesc autobronzant, dar nici nu am nevoie de el... daca vrei sa nu te mai inrosesti foloseste ulei de masline cand stai la soare! e foarte bun happy

succes:*