| Ionela_5966 a întrebat:

Am mai pus odata intrebarea!

Sunt in clasa a 8- a, si as vrea idei in legatura cu aranjatul parului.

Am parul pana la umeri bretonul aproape de nasbig grin
Mentionez ca am doar placa.

P S : Nu prea imi tin parul prins pentru ca nu imi sta frumoss.

Vreau idei cat mai multe.

Ofer Fundita pentru idei inteligente.

Mc anticipat.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Ayna a răspuns:

Http://www.google.md/......tp?/imgres r:16, s:225&biw=1170&bih=558
sau
http://www.google.md/......tp?/imgres r:12, s:158&biw=1170&bih=558
numai ca fara gitsa cea lunga.Imi place foarte mult asa frezura.Este foarte sexy, si din cite stiu si baietilor le place.Si e si la moda!

| Pitic a răspuns:

Incerca sa ti-l prinzi intr-o coada insa sa il lasi intr-un fel mai dezordonat cu suvite iesite chesti gen http://www.femeia.ro/......5-0-18.png
un coc ar merge mai ales ca ai breton :X
poti pur si simplu sa il lasi desprins si sa iti prinzi 2 3 suvite cu un elastic mic fara sa le impletesti, iti poti face ocoada pe o parte ff chic