| BRoxana a întrebat:

Am mai vazut ca a pus cineva o intrebare in legatura cu cearcanele creme sau ceva, eu as vrea metode naturiste, dar nu neaparat pentru cearcane, ceva in gen pentru racorirea, mentinearea si tratarea zonei de sub ochi, repet: metode naturiste.mersii

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Aplici gheata pe zonele respective, te speli sau faci comprese reci cu ceai de musetel, galbenele sau ceai verde. Si trebuie sa te alimentezi sanatos si sa iei ca supliment vitamine E, A, C si Zn. Bafta! peace signwinking

| Daria a răspuns:

Buna...Aici gasesti cateva remedii naturiste pentru a indeparta si a preveni cearcanele:http://www.topsanatate.ro/......24656.html
Sper sa te ajute:*

Răspuns utilizator avertizat
| nikoo a răspuns:

Pentru cearcane poti folosi cafea... fara zahar