| Baschetbalistu_Andrei_1996 a întrebat:

Am mare nevoie de voi sa ma ajutati e urgent, am o prietena care si-a luat vopsea henna si s-a vopsit acum ceva vreme, crezand ca isi face parul mai frumos si mai luminos, ea avea parul suvite galbene, iar henna aceasta ii face culoare verde, ea e disperata, suparata, si va intreb pe voi cum sa faca ca sa scapa de culoarea asta a verde...

Răspuns Câştigător
| EVA9443 a răspuns:

Lasa sa se vopseasca cu vopsea de par, o nuanta mai intunecata si nu se ve observa.