| anonim_4396 a întrebat:

Am multi muschi si as vrea sa-mi fac o poza fara tricou pentru a atrage fetele. nu as vrea sa fac o poza ca toti cocalarii. cine poate sa-mi spuna cum sa o fac? apoi o voi face alb-negru dar cum sa fac poza?

Răspuns Câştigător
| Chio9 a răspuns:

Nu ai multi muschi, toti avem acelasi numar de muschi, poate ai tai sunt mai dezvoltati.

Fra as putea face si eu misto de tine dar nu o fac, oricum nu mai posta intrebari de genu ca pari cocalar.

Deci cum poti sa faci una dinasta, chiar color de ce nu.
Nu ito face in casa, nu te incorda in momentul pozei, nu te uita atent la aparat.
Bun, acum cum sa iese perfect.
In timp ce esti la o apa sa zic asa faci baie sau ceva in genu, la strand undeva, cand iesi din apa cineva sa-ti faca poza chiar cand te ridici d epe marginea strandului, atunci muschii se incoarda singuri si iesi bine.
Atunci nu pari cocalar.

Sau pur si simplu stand pe un scaun cu o bere in mana si prefacandu-te ca te uit in alta parte cand cineva te fotografiaza.

Sper ca te-am ajutat.

Si frate, asa atragi doar likuri nu si fete.
eu personal le dau la la cele care ma dispera si asta le face pe altele sa fie interesate. laughing

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Automat cand faci o astfel de poza cu un astfel de scop pari "cocalar", daca vrei sa atragi fetele, le atragi cu caracterul tau, nu cu muschi tai.

| missClumsy a răspuns:

Iti iei chiloti rosii, culegi un buchet de trandafiri, ii pui intr-un borcan de la castraveti murati ca e de efect, optional iei unul din trandafiri in gura, te asezi in fata unei oglinzi si o rogi pe buni sa iti faca o poza. Crede-ma! Nici o fata nu va rezista!