| ElenaGheorgheFan a întrebat:

Cin poate sa imi zica cum pot fetele sa ii spuna Te iubesc! unui baiat? Dar as vrea sa fie in mod discret...

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Noi barbati punem accent pe ratiune, fapte adica incredere nu vorbe, decat un te iubesc mai bine sa aib mai multa incredere in tine stiu e romantic dar noi nu suntem fete sa stim ce inseamna te iubesc, degeaba i spui unui baiat o intamplare fara dovezii va uita imediat sau fara poze ceva

| 141414 a răspuns:

Ii spui pur si simplu... De exemplu la sarutul de despartire, dupa ce iesiti undeva. Asa poti evita sa te rusinezi. Sau dupa ce zice ceva dragut. Sau in loc de multumesc, asa cum fac eu.laughing

| Marianaawrtey5 a răspuns:

Nu ii spune asta, o sa si-o ia in cap si o sa te paraseasca. Asteapta sa iti zica el primul.

| ElenaGheorgheFan explică (pentru Marianaawrtey5):

Daca astept, imi va creste barba. Si el e timid, si nu cred ca imi poate spune!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Marianaawrtey5):

Care e logica sfatului tau? Din spusele tale, inseamna ca ea si-o va lua in cap, ce cineva tot trebuie sa si-o ia, nu!? Ce mentalitate cretina, il compatimesc pe nefericitul caruia ii vei iesi in cale.