| donnie112 a întrebat:

Am o problema, nu mai stiu cu sa ma tund, cam de 3 ani ma tund fara breton si m`am cam saturat de frizura asra, am fruntea cam lata si nu am idee cu ce frizura mi-ar sta mai bine, voi ce parere aveti? Funda pentru cea mai buna frizura!
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Anonimus212 a răspuns:

Buna! si eu am fruntea lata si nu vroiam sa imi las bretonul sa creasca. Dar acum nu mai vreau sa imi tund parul. Toata lumea s-a obisnut cu mine asa fara breton. Nici nu imi mai amintesc cum aratam cu breton. Incearca sa iti lasi bretonul sa creasca. big grin