| denisse_4064 a întrebat:

Vreau sa va intreb:ce frizura m-i s-ar potrivi daca am fata lunga si ovala? bob mi-ar sta bine? voi ce credeti? sau sa-mi las parul lung? ce parere aveti?

3 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Iti recomand sa intri pe www.taaz.com
iti faci cont grati, uploadezi o poza si incersi zeci chiar sunte de frizuri si culori :)
bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bobul cred ca te prinde foarte bine happy Sau tunsorile mai scurte. Eu de exemplu am aceeasi forma a fetei si parul lung nu prea ma prinde in schimb tunsorile scurte sunt perfecte.

| paulikka a răspuns:

Pai eu zic sa ti-l lasi putin mai lung si apoi sa ti-l filezi. ar arata super...