| jolie a întrebat:

Am nevoie de niste pareri daca am ochii verzi tenul destul de deschis si fata rotunda ce culoare credeti ca mi s-ar potrivi la par? astept rasp.va pup

Răspuns Câştigător
| mrrry a răspuns:

Eu cared ca blonda ar fi cel mai potrvithappy ai fi dulce:X
Dar si bruneta ai fi sexy mai ales cu ochii verzitongue

8 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Bruneta cu ten deschis? Neah
Satena cu ten deschis? Asta mai merge
Blonda cu ten deschis? E perfecta, mai ales cu ochi verzi love struck

| Mina a răspuns:

Cred ca bruneta, pentru ca ai fata rotunda. Depinde si ce culoare naturala are parul tau. Poti sa o faci cu 2 tonuri mai deschisa sau mai inchisa si sigur iti va sta bine.

lolita
| lolita a răspuns:

Cea mai potrivita culoare ar fi cea mai asemanatoare parului tau natural, daca ai parul saten inchis sau negrui nu te face blonda, vei parea o cioara vopsita si invesrs. eu am aceleasi trasaturi ca si tine si parul meu natural este saten inchis intotdeauna m avut parulvisiniu, roscat inchis, ciocolatiu, cu blond sau negru nu-mi sta bine.

| ViseColorate_4467 a răspuns:

Verde:X

| ZoZoHeart a răspuns:

Dupa mine, blonda.

| mirey_4137 a răspuns:

Un brunet ciocolatiu
adica saten inchis nu negru

| indiangirl a răspuns:

Un saten deschis sau un ciocolatiu, dar ar fi dragut si un roscat nu foarte evidentiat! sau aluna? ce zici incearca:*

Răspuns utilizator avertizat