| georgianadeea a întrebat:

As vrea si eu o parere legata de vopsirea parului. Daca parul meu natural este saten deschis, am ochii verzi si tenul destul de alb cu ce culoare credeti ca imi sta bine sa ma vopsesc? Astept pareri! Multumesc.

3 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Roşcat sau blond platinat( ăsta se obţine destul de greu şi vei avea părul cam deteriorat).
Am văzut că părul roşcat merge extrem de bine cu ochii verzi şi un ten deschis, dar cred că şi şatenul tău deschis dă foarte bine, dar dacă vrei o schimbare, aş zice că roşcatul te-ar avantaja.

| justanotheruser99 a răspuns:

Eu am ochii verzi si tenul deschis si sunt blonda, deci ai putea incerca si varianta asta, deoareca arata bine. Dar depinde si de nuanta de blond pe care o alegi. Uite cum ar fi asta merge cu toate tipurile de ten:
http://www.lorealparis.ro/......hague.aspx

| Robert_Mocanu_1996 a răspuns:

Roscat! Ochii verzi si pielea deschisa la culoare se potrivesc de minune cu parul ROSCAT, am o prietena care s-a vopsit asa!