| Smoosh a întrebat:

Ce culoare la rochie credeti ca mi s-ar potrivi pentru banchet? Sunt blonda deschis, bronzata iar ochii verzi-caprui.Sunt in clasa a 12-a, sunt slaba si am 165 cm. happy Ma gandeam la un crem totusi, sau negru. big grin. Astept pareri, mersi :*!

Răspuns Câştigător
| cat a răspuns:

Daca esti blonda cremul nu este culoarea care te pune cel mai bine in evidenta. Incearca o culoare mai tare :rosu, turcoaz, indigo sau poti incerca clasica,, little black" http://crownfashion1.blogspot.com/2011/12/outfituri-pentru-revelion-1.html

2 răspunsuri:
| Metaloco a răspuns:

Negru sau rosu

| Ager a răspuns:

Dacă vrei să fie ceva elegant ia negrul sau crem-ul. dacă vrei ceva sexy ia una roșie sau azzura, ceva extravagant cauta ceva violet-rosiatic foarte aprins, ceva superp (chiar dacă e classic ) ..incearcă un alb happy... dacă aș vedea o poză cu tine ți-aș spune care ar merge cel mai bine