| hitman_5613 a întrebat:

Am nevoie de parerea voastra, 1.80 inaltime, par brunet, ochii caprui si sunt mai slabut, cum credeti ca miar sta mai bine : cu parul mai lung( nu exagerat )sau cu parul scurt, multa lume imi zice ca miar sta mai bine cu parul lung.

Răspuns Câştigător
| Electrik a răspuns:

Cred ca ti-ar sta bine, dar mai bine daca ar fi saten. Tie cum ti-ar placea?

2 răspunsuri:
| Black_Cherry a răspuns:

Cu parul lung big grin

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Depinde si de fizionomia fetei tale si de modul in care arati. Si depinde si cat de scurt sau cat de lung ar fi. Daca ai putea sa ne dai o poza cu tine si modurile in care vrei sa ai parul, am putea mult mai bine sa iti dam un raspuns concret.