| loveanddreams a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor.big grin pff cum se aplica creionul dermatograf? nu am mai folosit deci...nu prea ma descurclaughing funda happyhappyhappy

Răspuns Câştigător
| xlollypop a răspuns:

Pai ti-as explica dar nu stiu cum sa ma exprim adica e foarte simplu dar hai ca iti dau gen un tutorial: http://www.youtube.com/watch?v=8_bJQdOd1hc funda?:*

2 răspunsuri:
| xlollypop a răspuns:

Mersi de fundita :*ma bucur ca te-a ajutat raspunsul meu:*:*

| PsiholoagaTa a răspuns:

Daca vrei sa iti faci o linie pe pleoapa, deasupra genelor trebuie sa te antrenezi putin ca sa zic asa. cu timpul va fi din ce in ce mai dreapta. ai grija sa aiba mereu varful ascutit..altfel nu va iesi ok. trebuie sa trasezi o linie de la baza..pana la capat.:* incet tinand cu cealalta mana pleoapa cat mai intinsa. eu totusi iti recomand tusul si daca e mai greu de aplicat. pentru ca e mai bun si tine mai mult..creionul are ceva particule si dupa o ora doua ti se va transfera culoarea pe partea de sus a pleoapei.succes, sa fi frumoasa:*