| JohnSeed a întrebat:

Este o fata de care imi place mult si as avea nevoie de putin ajutor in legatura cu ceva. Dati-mi va rog idei de moduri in care pot sa starnesc conversatii, pentru ca in rest ma descurc laughing

Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| BaiatulAnonim a răspuns:

Cand nu stii despre ce sa mai vorbesti umple golul cu o gluma sau altceva haios. Suntem unici prin felul de a vorbi si aborda o fata, ce ai vrea, sa iti dam replici ca la teatru si tu sa le inveti ca un robotel si sa te panichezi si sa transpiri cand le uiti? Fii natural, daca discutia e una placuta si confortabila, replicile vin de la sine, si apoi nu faci monolog, mai zice si ea ceva si tu poti face o conversatie din asta. Pe cat posibil nu inchide replicile cu potential mare de conversatie prea repede. Leaga-te de amintiri care au legatura cu subiectul discutiei, intamplari haioase, chestiile astea le fac pe fete sa se simta bine. Bafta big grin