| sopranaCadaverica a întrebat:

Am nevoie de sfaturi. Sunt invitata la o petrecere de botez, mi-am ales o rochie rosu inchis fara decolteu, marginea rochiei in partea de sus vine un pic mai jos de clavicula. Chiar nu stiu ce tip de accesoriu sa port la gat... Nu am gauri in urechi, deci nu voi purta cercei. (si nu-mi plac cerceii cu clips) E obligatoriu un accesoriu mai pompos avand in vedere ca urechile mele sunt "goale"? Puteti sa trimiteti niste imagini?

11 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Mai bine dă-ne tu o poză cu rochia ta să ne facem o idee clară

| sierra1 a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

După cum se vede rochia e chic și dacă ești bronzată, nu mai ai nevoie de nimic

| sopranaCadaverica explică (pentru sierra1):

Nu sunt bronzata. Deci am nevoie de ceva. Reciteste intrebarea te rog

| sierra1 a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

Nu scria dacă ești sau nu bronzata

| sopranaCadaverica explică (pentru sierra1):

Acum scrie big grin

| sierra1 a răspuns:

Citez mesaj:
---------------------------
" ciudatenie
Vineri, 28 Septembrie 2018, 10:09 pm
laughing
dupa ce ca esti prost, mai esti si frustrat...
cati ani ai, de curiozitate?"
-----------------------------
de observat ce psiholog fin!

| sopranaCadaverica explică (pentru sierra1):

Ce legatura are? Ti-am trimis un mesaj privat si tu il afisezi lumii. Ai demonstrat chiar ce-am scris eu in mesaj. Concluzie formata dupa momentul in care intr-un acces de furie schizofrenica mi-ai evaluat rapsunsuri la alte intrebari cu Nefolositor/Eronat... Asa, din tamnesam. laughing))))
Fa-ti o prietena baiete

| sierra1 a răspuns:

Ce fin psiholog - deschide-ți un cabinet (falimentar)!

| sopranaCadaverica explică (pentru sierra1):

Mai bine deschide-ti tu chakrele.hee hee))))))

| 1Marinn1111 a răspuns:

Poti purta un choker elegant, sau un lanț de argint sau aur dar sa nu fie lung sa fie la baga gâtului, sau poti accesoriza cu o brățară mai mare dar si eleganta, sau un machiaj al ochilor mai "strident ".