| Cristina0011 a întrebat:

Buna, mi-am facut gauri in urechi, momentan port cercei medicali 7-10 zile, dar dupa e cumva obligatoriu sa port cercei din aur sau argint? As vrea sa port o pereche de cercei de la c&a, m-as putea infecta?

2 răspunsuri:
| Justme1997 a răspuns:

Da te poți infecta. Și eu am gauri in plus în ureche, am pus cercei ieftini de-abia după un an fiindcă doar atunci era 100% vindecat. Mi s-a spus să nu îi schimb pe cei medicali doar după 3 luni. În orice caz, să nu uiți să te dai în fiecare zi cu spirt

| Cristina0011 explică (pentru Justme1997):

Ma dau cu o crema, baneocin...mersi