| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie urgennttt de un raspuns! Imi fac azi suvite roscate acasa pe parul blond inchis inchis, se va vedea ceva? Considerati ca e cafeniu deschis. Am mai avut suvute roscate numai ca erau facute pe suvite blonde si sa facut prea morcoviu. daca imi iau acum morcoviu se va vedea bine? Cgiar roscat cum arata pe cutie sau va fi putin ruginiu, va rog ajutatimaaaa vreau foarte mult sa se vaadaa

Răspuns Câştigător
| Dalia5didi a răspuns:

Wow cred ca s-ar vedea grozav si chiar cred ca se va observa :*

2 răspunsuri:
| Zambilicii12 a răspuns:

Da,se va vedea chiar foarte bine! happy

| MadamSpanacus a răspuns:

O să iasă roșu dacă vopseaua e puternică, și ține mult în păr ca să se imprime.