| Cocheta a întrebat:

Salut scumpele mele intrebare pentru domnisoare. Mi-am vopsit de curind parul in castaniu cu tonic ( vopsea care s-a sters in 1 saptamana) si nu a fost calitativ, acum parul meu e curcubeu :-) la radacini blond deschis (parul meu natural din copilarie) pe par roscat si la virfuri cafeniu inchis, si arata foarte rau. Vreau sa mi-l vopsesc in blond cenusiu dar sa numi decolorez parul. Cum sa procedez, ce vopsea sa cumpar? Acum parul meu e foarte uscat si lipsit de stralucire mi l-am stricat cu totul ce imi sfatuiti? p. s la virsta de 14 ani mi l-am vopsit negru :-( eram prostuta ( parul meu era blond inchis)

1 răspuns:
| aniiledha a răspuns:

Sfatul meu e sa nu ti-l mai faci tu acasa. Mai bine du-te la un salon de coafor. Fetele de acolo stiu cum sa til faca si sa nu ti-l arda mai tare.