| Andreidragomir88 a întrebat:

Am niste bube ciudate pe penis ce ar trebui sa fac? A jutor,nu stiu cum sa pun poze, sunt niste cosuri, unul l-am spart si apoi a ramas asa rosu-negru si nu s-a mai vindecat.

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Urgent la medicul de boli Dermato-Venerice fiindca ai nevoie urgenta de tratament adecvat.
Nu mai sparge bubele ca-s probabil contagioase si se intind mai repede pe piele.

| Hyperion7 a răspuns:

Ai întreținut relații intime fara sa te protejezi?

| PolSecretyYy10 a răspuns (pentru Hyperion7):

Nu

| Andreidragomir88 explică (pentru Hyperion7):

Nu

| Andreidragomir88 explică (pentru Hyperion7):

Am 14 ani, nu

| Hyperion7 a răspuns (pentru Andreidragomir88):

Posibil sa fie o reacție alergica de la ceva, nu am pățit așa ceva

| VadimIvanov a răspuns:

Poate ai vreo reacție alergică.