| anonimul311 a întrebat:

In ultimul timp am inceput sa am tot felul de bube ciudate pe penis si pe testicule. Stie cineva de la ce vin acestea? Pentru ca ma sperie si nu stiu daca sa merg la medic sau nu.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este posibil ca in cazul precizat de tine, sa fie vorba doar de o simpla eruptie acneica si acele bubite sa reprezinte cosuri pline cu sebum (grasime) la fel cu cele care apar si pe alte parti ale corpului. Sanatate!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai precizat ce varsta ai, daca ti-ai inceput viata sexuala si daca o practici fara protectie.

| Treaem24 a răspuns:

Consulta un medic cel mai bine