| anonim_4396 a întrebat:

Imi da cineva o idee cum sa ma imbrac la moda? pantaloni rosii asortati cu un maiou, sau altceva, imi da cineva o idee?

3 răspunsuri:
| adry2001 a răspuns:

Iarasi o gramada de fete cu intrebarea " Cum sa ma imbrac la moda?" dragele mele nu moda-i pe primul loc ci cum te simti tu. In primul rand tu trebuie sa te simti confortabil dupa sa te imbraci la moda. eee ce sa zic poarta si tu ce poarta si celelalte ca toate sunt obsedate dupa moda. Uita-te la fetele de pe strada cum se imbraca si o sa stii si tu cum pentru ca dupa cum spuneam toate se gandesc la moda, nu zic ca eu nu ma gandesc chiar deloc dar la hainele pe care le port apreciez prima data confortabilitate dupa daca sunt sau nu la moda si imi imaginez ca intr-un viitor nu o sa mai aiba ce sa poarte pentru ca toate hainele vor fi "obisnuite" si o sa poarte haine asemanatoare cu cele din videoclipurile lui Lady Gaga. Pe bune acum poarta ceva confortabil.

| curious01 a răspuns (pentru adry2001):

Sunt baiat nu fata

| adry2001 a răspuns (pentru curious01):

Scuze