| Nutella123456789 a întrebat:

Am niste iritatii pe picioare de 2 luni.M-am dat cu baneocin unguent, crema de galbenele dar nimic si peste cateva zile trebuie sa merg undeva si vreau sa imi treaca odata. Vreo solutie?

2 răspunsuri:
| ciolpi a răspuns:

Da,am eu o solutie care cred ca e foarte eficienta....si eu sunt putin cam sensibil cu iritatiile.Incearca crema "Fenistil" ar trebuie sa iti treaca in cateva zile e foarte buna.Succes

| Marius019930 a răspuns:

Cel mai indicat este sa te duci la un cosult la medic dermatolog la spital ori la o clinica privata. Daca zici ca este de 2 luni este posibil sa fie ceva serios poate de la sistemul imunitar.Iti rocamand sa nu amani deoarece nici ei nu pot sa-ti dea un dignostic pe loc si s-ar putea sa mai dureze.Insanatosire grabnica.