| M3lania a întrebat:

Am niste urme lasate de bataturi de ceva timp si nu mai scap de ele ( putin mai sus de calcai ). Atunci cand port balerini sau sandale se vad urat. Ce as putea folosi pentru a trece acele urme? sad

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Crema de picioare de la avon împotriva bătăturilor.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Acele bătături le ai de la pantofi, și posibil să fi afectat și osul,, cunosc multe fete care au osul deformat deasupra călcîiului, de la cît le au bătut pantofii, nu stiu dacă acel semn va dispărea, posibil.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Masaj vrei?