| casandracazy a întrebat:

Hey TPU.
Am rani vizibile putin mai sus de calcaie din cauza ca mau strans prea taree niste balerini. Problema e ca in august am un botez si as vrea sa port niste sandalute cu toc dar mie prea rusine din cauza la urmele lasate de balerini`
Imi spuneti si mie cum pot scapa de acele bataturi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Kassandra1408 a răspuns:

Poti folosi Mibazon si cicatrizin alaturi de rivanol solutie. In 10 zile ar trebui sa vezi urme de imbunatatire. Multa bafta si distratie placuta la botez!

2 răspunsuri:
| eugenl a răspuns:

Poarta pana atunci incaltari lejere...si cumpara diferite creme de la farmacie pentru o vindecare mai rapida.

| manofhonor a răspuns:

Folosesti un aparat de genul asta http://www.magazin-reduceri.ro/aparat-pentru-calcaie
si dai cu o crema :)