| T30D0RA a întrebat:

Am o camasa din satin cu maneca scurta; e verde cu buline albe. Merge impreuna cu blugi negri skinny?

Răspuns Câştigător
| alice_5598 a răspuns:

Normal ca merge.Ar arata super;;) Dar sa iti iei niste pantofi cu toc care sa te inalte si sa arate bine cu blugii skinny. ceva de genu dar nu cu tocul atat de inalt.http://www.belpaso.ro/upload/fck/Image/pantofi%20cu%20toc.jpg sau http://amelie.ro/wp-content/uploads/2009/05/miu-miu-sequin-pump-300x284.jpg (dar pe alta culoare)

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Chiar foarte bine. Contrastul va fi extraordinar. Depinde si de incaltaminte acum.

| G a răspuns:

Negru merge la orice. big grin

| Madalina1455684 a răspuns:

Merge dar incearca sa gasesti si o pereche de pantofi adegvati bluglilor si camasi si o sa fie si mai bine.

| Petronela a răspuns:

Da

| TąNyą a răspuns:

Da merge.
Să le porţi sănătoasă.

FantaSZy.

| FeFy` a răspuns:

Da merge.

| KatyKat a răspuns:

Da.verdele merge ft bine la negruwinking
tzar sta ft koolwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logic

| QueenMidnightRox a răspuns:

Merge cu blugi negri care stau mai mulati adica nu asa largi big grin