| anonim_4396 a întrebat:

Am o cicatrice lunga si subtire pe mana, cum scap de ea?!

9 răspunsuri:
| Phantasmagoria a răspuns:

O acoperi cu pudra sau fond de ten.

Sau te bronzezi, ca tot veni vara.

| Mariinaa a răspuns:

Iti recomand unguentul cu extract de galbenele, este eficient in timp, daca il aplici pe cicatrice. Atunci cand te duci sa-ti cumperi, asigura-te ca are mai mult de 10 % extract de galbenele acel unguent ce urmezi a-l cumpara. Succeshappy.

| GoguSteriade a răspuns:

Iti faci un tatuaj si o acoperi, cicatricile nu trec.

| LollypopMe a răspuns:

Buna!

Nu poti sa scapi de o cicatrice.winking

Pa, pa!

| introduaicinumele a răspuns:

Nu stiu daca se poate scapa, si eu am una pe picor (destul de mare) si una pe mana, si le am de cativa ani, doar ca in timp incep sa se vada mai putin, oricum, daca mergi la mare si te bronzezi se va vedea mai putinwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Crema Strivectin SD din Sephora este buna http://www.adynas.com/2010/08/review-strivectin-sd.html 150 lei.

| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Ia'ti o crema de galbenele de la farmacie (in jur de 10 lei) si te dai zilnic de 3 ori cu ea happy

| florinmusat09 a răspuns:

Cu operatie scapi de ea daca vrei imediat eu am avut una si de vreo 2 zile am observat ca nu o mai am dar am facut-o acum 5 anisad

| LuluSiix a răspuns:

Dureaza ceva timp pana se duce.
Dar cu timpul, nu o sa se mai observe. happy
Te poti bronzaa, sau daca nu o poti acoperi cu pudra sau fond de ten.