| tarantulaverde a întrebat:

Cum sa scap de cicatrice de pe fata usor si naturist?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Gasesti cateva remedii naturiste si diete aici: http://www.i-medic.ro/......post-acnee

| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Eu m-am dat cu crema cu extract de galbenele, si mi-a trecut.happy

| William a răspuns:

Iti pui o punga pe cap. http://www.sodahead.com/......n-2311277/

| RoxanaStan00 a răspuns:

Eu am ramas cu cicatrici de la ancee si dupa ce am ajuns pe doctori si am cerut sfaturi foarte multe, am inceput sa folosesc un gel tratament natural pentru cicatrici de la Derma E. Eu sunt multumita tare de rezultate si iti recomand... pupici

| x33Dalia a răspuns:

Cicatricea trece in timp, nu poti scapa de ea. Eu de exemplu am avut o cicatrice in genunchi de care am scapat in 7 ani. Iti sugerez sa o lasi asa, poate o sa te adaptezi cu ea, poate o sa arate bine mai incolo.