| nutella a întrebat:

M-am vopsit roscat foarte deschis (strawberry blonde) si am folosit decolorant inainte. Culoarea mea naturala este satena. Problema este ca am tinut decolorantul prea mult la radacina si acum sunt prea deschisa sus. Culoarea de jos e ok si as vrea sa o uniformizez cumva. Am cumparat o alta vopsea, un saten, pentru a o aplica doar la radacini. Cum sa fac, cat sa o las?

1 răspuns:
| allgamemuziq a răspuns:

Pai de preferat ar fi sa o lasi minim 15 minute maxim 30happy...pentru asi putea face efectul dar nu sar vedea prea tare dar sar vedea dragut parerea meathinking