| SteaCazatoare a întrebat:

Am o culoare frumoasa la par, insa as dori sa fac o mica schimbare si nu stiu cum sa ma vopsesc. Am ochii de un albastru foarte deschis si fata cam palida. Eu voiam sa ma vopsesc bruneta dar mi-e cam frica sa nu ma imbatraneasca. Oare ce culoare m-ar prinde?

7 răspunsuri:
| Aiicha a răspuns:

Daca ai o culoare frumoasa la par de ce sa te vopsesti? Daca ai nevoie de o schimbare tunde-te.Si eu zic ca negrul imbatraneste, mai bine un saten auriu sau un saten roscat sau un roscat inchis.

| lunarwolf a răspuns:

Cred ca ti-ar sta genial roscata. Uite nuanta :
http://vi.sualize.us/view/ed7e2ac8aa6295d9922355f659316be7/

Inca o alternativa ar fi :
http://vi.sualize.us/view/a23a22cbb25afe55971b8f4b9b0096c3/
[eu asa o sa ma vopsesc.]

| Madalynna97 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te vopsesti blonda si sa.ti faci suvite rozwinking

| Deenniissa a răspuns:

Pai bruneta le sta foarte fain fetelor de culoarea ochiilor verde dar si in rest si depinde de ten,.la tine s-ar potrivi ti-ar sta bine,big grin:*,doar ca eu iti propun sa te vopsesti un caramiziu sau un roscat pal putin spre aprins este la o campanoe numita lady's la care sunt si eu reprezentanta, o culoare care ti-ar sta super fain,acea culoare se numeste : morello splendour spendoarea ciresii,crede-ma ti-ar sta foarte frumos, papa, te pup dragut`o:*

| Mihutza_2723 a răspuns:

Roscat happy
mama mea asa e happy
si are ochii albastru deschis adica blue ( bleu )
si imi place cum ii sta

| andreutza_4269 a răspuns:

Ar fi penal un negru care sa bata la soare(lumina)spre albastru ar fi criminal! si merge si un saten inchis dar fete brunete cu ochi albastri mai rar intalnesti!winking