| MescaMascalina a întrebat:

As dori o schimbare radicala iar pentru asta m-am gandit sa ma vopsesc intr-o nuanta mai deschisa. Eu sunt bruneta, tenul inchis, masliniu si ochii caprui. Oare un blond inchis m-ar prinde? thinking

Răspuns Câştigător
| cristina93 a răspuns:

Nu cred, la fata mai inchisa la culoare nu prea arata bine parul deschis la culoare, sub nici o forma blond. Poti sa incerci un saten mai deschis, ciocolatiu, oricum dar nu blond.

1 răspuns:
| Mitsuri10 a răspuns:

Eu nu cred.Mai bine daca tu vrei ceva mai deschis, vopsestete cu un saten asa...Sau daca vrei poti sa-ti faci radacina la par bruneta si parul in sine saten. Sper ca te-am ajutatwinking.