| Ramo02 a întrebat:

Am o fusta lunga roz crepata pe o parte pana la genunchi nici prea larga nici prea stramta. Cum o port? Cat de lunga sa o las in jos? Cu ce o asortez?

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

Pai ai putea sa o porti cu un maieu alb sau un corset fara bretele, si o geaca de blugi mai scurta si manecile ridicate (daca e cazul) si o pereche de sandale crem sau albe, tu alegi. In legatura cu lungimea, ai putea sa o ridici maxim pana deasupra soldurilor dar sa nu arate caraghios, deci probezi tot si vezi daca iti place cum arata si cum te-ar avantaja. In functie de asta decizi lungimea. Ai putea sa o asortezi cu cercei cu pana, ochelari de soare si poate un ceas sau o bratara happy