| aaaa12345 a întrebat:

Toti primesc puncte daca raspund!
Am un tricou negru mulat.Cu ce sa il asortez, tinand cont ca am o fusta neagra, pantaloni trei-sferturi galbeni, o fusta de blugi si o fusta alba pana la genunchi. Ce imi recomandati din toate astea?

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Acum depinde si de conformatia ta,daca esti slaba,scunda, plinuta, inalta.Eu zic daca esti mai scunda si/sau mai plinuta sa iei fusta alba, iar daca esti inalta si/sau slaba sa iei pantalonii galbeni. Oricum tricoul alb se potriveste cu tot ce ai acolo.Parerea mea...

| Bondarel99 a răspuns:

Am vrut sa spun tricoul negru...

| Saya555 a răspuns:

Buna...pai tricoul poate fi purtat cu toate hainele enumerate. cel mai bine ar sta insa cu fusta neagra pentru ca amandoua sunt negre. Cand asortezi hainele incearca sa nu porti mai mult de 3 culori, altfel arati ca un papagal. Sper ca te-am ajutat.

| crisbebe a răspuns:

Fusta neagra nu ca e de inmormantare
pantaloni galbeni in nici un caz
daca fusta nu era de blugi ti-as fi zis ca nu pentru ca ospatarita scria pe tine dar avand in vedere ca este de blugi iti recomand fusta

| dindu a răspuns:

Tie in primul rand trebuie sa-ti placa happy.Zic sa incerci fusta de blugi pentru ca ar merge thinking Ideea e sa-ti placa cum iti sta happy.

| Mariak a răspuns:

Parerea mea e ca tricoul negru mulat s-ar asorta perfect cu fusta alba pana la genunchi. Si cu ocazia asta nu esti nici foarte "colorata" big grin