| Unicooorn2001 a întrebat:

Am o fusta neagra, talie inalta si cu bretele. Cu ce o pot asorta?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

La o fusta neagra poti asorta orice culoare, excepatand negru.
Poti imbraca o camasa colorata, tricou (simplu, fara model) sau o bluzita colorata.
Pune o culoare vesela, care sa incante ochiul, pentru ca negrul este prea inchis si rece.

4 răspunsuri:
| Justme111 a răspuns:

Cu un maieu, cu un tricou scurt si daca iti place stilul mai casual, cu tenesi inalti, altfel cu balerini

| ExEquTeR123 a răspuns:

Cu obsesia lui Adolf Hitler de a arde evrei

| greenheart22 a răspuns:

Cu un tricou fara maneci alb si o palarie neagra.

| Foxyfire a răspuns:

Cu un tricou alb