| Elly1995 a întrebat:

Cu ce as putea asorta o fusta neagra cu rosu pls!

Răspuns Câştigător
| aceeasi a răspuns:

Ar merge de exemplu cu un tricou alb simplu mai decoltat sau cu o camasa alba. De asemenea ai putea sa o porti ridicata mai sus (nu pe solduri ci pe talie si astfel o si subliniaza) si cu un maiou rosu simplu, iar astfel ar da senzatia de rochie... sper ca ti-am fost de ajutor!

6 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

O poti asorta cu o esarfa rosie sau neagra la gat.

| Elly1995 explică (pentru inger02):

Da dar ma gandeam cu ce as putea sa o iau cu o camasa, tricou? si ce culoare?

| Elly1995 explică:

Dau votwinking

| badea_3848 a răspuns:

Daca ai avea o poza.e simpla in carouri cu linii cum arata?

| Elly1995 explică (pentru badea_3848):

Are o fundita rosie sus la bata si 2 dulgi rosii jos unde se termina.Din pacate nu am nici o poza