| utiluetujte a întrebat:

Cu ce porti asorta o fusta neagra din franjuri?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cel mai ok ar fi o camasa cu maneca lunga sau scurta, tu alegi. Si jos o pereche de pantofi cu platforma, toc, sau niste balerini bej albi negri sau roz sau niste sandale asortate. Parul ai putea sa il lasi pe spate sa il prinzi in coada sa il impletesti sau sa il faci coc. Succes sper ca te-am ajutatwinking

| pisicuta123456789 a răspuns:

Poti sa iti iei un tricou/bluza mulata si alba, cu niste tocuri inalte, si sa iti faci un coc perfect, cu un ruj roz deschis, si cu machiaj de alb si negru. Funda? ps: Mie mi se pare o tinuta minunata.

| dianabaumli a răspuns:

Eu zic ca arata extraordinar cu o bluza alba.dar gasesti cateva idei in articolul de mai jos.:)

http://www.whowhatwear.com/what-to-wear-with-fringe-skirt

| RainbowDash a răspuns:

Tricou sau camasa si tocuri

| mishairy a răspuns:

Eu iti recomand o geanta cu franjuri frumoasa http://www.manier.ro/......h=franjuri