| Geannni a întrebat:

Am o geaca care a fost decolorata cu clor pe o maneca. O pot aduce la culoare initiala? Cum?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| lallalle a răspuns:

Buna:*

depinde de materialul din care e confectionata. sunt anumite vopsele pentru piele, sau alte materiale.

funda?

3 răspunsuri:
| shtephan a răspuns:

Ce fel de geaca? Daca e din piele se "mascheaza" cu vopsea de piele, iar daca e din altfel de material textil etc., se va masca prin punerea unui petic( o stema, o marca etc.) sau prin decolorare totala a gecii daca pata e foarte mare si se observa.

| Geannni explică:

Geaca este din fas...dar problema e ca are o pata destul de mare si nu stiu daca merge mascata o insignabig grin

| pinkCandy09 a răspuns:

Cum au spus si fetele daca este din piele poti dar daca este din alte materiale textile nu poti decat sa pui o insigna etc.:*