| Geannni a întrebat:

Am o geaca ce s-a decolorat cu clor.
O pot aduce la culoare initiala? cum?

6 răspunsuri:
| Honeybunny a răspuns:

O poti readuce doar daca iti cumperi vopsea speciala pentru haine si o vopsesti cu totul dar nu cred ca vei gasi culoare exact ca cea de dinainte.

| Biuka a răspuns:

Nu mai poti` oh go on

Si Mie Mi-a Decolorat Mama din Greseala O Pereche de Blugi` :-l

Da Mno`h.hee hee CE sa fac`laughing

| Dydy2306 a răspuns:

Iti poti lua altawinking

| Bellynda a răspuns:

In nici un caz,clorul arde...din cate stiu, dar cu siguranta nu i mai poti face nimic, decat sa mai arunci niste clor pe ea si...asa i modelul happy ce n ai mai vazut? cool big grin

| yomikutzaskumpy a răspuns:

Nu mai ai cum sa o aduci la culoarea initiala...dar poti sai mai faci inca in cateva parti niste pete sa para ca un model ceva.

| Karla_4993 a răspuns:

Nu poti sa o aduci la culoarea initiala pentru ca clorul arde.