| Aannooonniimm a întrebat:

Cum reînnoiesc hainele de culoare neagră? S-au decolorat. E vreo șansă să revin la culoarea inițială, detergent/soluții de reînnoire și modul de folosire

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca s-au decolorat deja, singurul metoda sa le readuci la culoarea initiala, este sa le revopsesti.
Detergentii si solutiile sunt eficiente sa protejeze si sa previna decolorarea materialului.
Daca decolorarea deja s-a intamplat, atunci nu-ti ramane decat revopsirea.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Există vopsea specială pentru haine dacă Perwoll Black pentru nu funcționează.