| MayaDaya a întrebat:

Am o gecuță argintie. Am cupărat-o pe clasa a IX-a și nu cred că am luat-o de două ori. Acum am 19ani și nu stiu dacă asi mai putea ieși cu ea. E argintie toată, iar când ies cu ea la soare, zici că sunt un ou de ciocolată. Vreau o părere. La varsta mea, mai pot purta asa ceva? Mama spune ca e draguță si îi place. Vreau sfatul vostru.

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Da poti purta, dar nu ziua. daca e argintie e mai potrivita pentru seara.alege o tinuta all black si "accesorizeaz-o" cu aceasta gecuta.totul va arata super, iti garantez.

exemplu

http://www.asos.com/......oduct.aspx

2 răspunsuri:
| Conner a răspuns:

Trebuie sa te simti tu bine in ea nu ceilalti happy

| Lydiaaa a răspuns:

De sa nu poti purta?! TU trebuie sa porti ce iti place tie nu ceea ce le place celorlalti! Deci daca iti place, eu zic sa o porti. Daca nu iti place, asta e, nu e nimic, ia alta geacahappyPoarta ce-ti place tie, fii originala, nu trebuie neaparat sa porti ce poarta si celelalte ca sa fii ca elehappy